Hizmetlerimiz

VİZYONUMUZ

Yenilikçi çözümler üreterek, küresel ekonomik ağ içerisinde ticari faaliyetlerin tüm yollarını kolaylaştırarak ve gelişimlerine katkıda bulunarak, müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarına en kısa sürede başvurabilecek en güvenilir kurum olmak.

GÖREVİMİZ

Hizmet kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi sürekli geliştirerek müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılamak; güçlü iletişim, kolay erişilebilirlik, bilgi ve anlayışa dayalı hoşgörü, ulusal ve uluslararası taşımacılığın her aşamasında müşterilerimizin güven ve konforunu sağlamaktır.

HİZMET POLİTİKAMIZ

CMLOJISTIK olarak tüm alternatif seçenekleri ayrı ayrı değerlendirerek dünyanın farklı noktalarının tamamına ulaşmayı hedefliyoruz. Yükün ilk teslimatından son ana kadar tüm çalışanlarımızın teslimine kadar sıkı çalışma ve özverili çalışma ile operasyonun sorunsuz çalışmasını sağlamak.

HİZMETLERİMİZ

Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri Komple ve Parsiyel Denizyolu Taşımacılığı Konteyner Taşımacılığı Hizmetleri (FCL – LCL), Standart ve Özel Konteyner Taşımacılığı, Ağır Tonajlı ve Gabari Dışı Yük Taşımacılığı, Dökme Yük / Proje Kargo Taşımacılığı, Multimodal Taşımacılık, Kara Taşımacılığı, Hava Yolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı , İthalat ihracat